Spersonalizowane upominki — kilka propozycji

0
764
co na prezent
fot. Pexels.com

Na rynku prezentowym znajdują się setki, jeśli nie tysiące ciekawych propozycji. Na szczególną uwagę zasługują spersonalizowane upominki. Dzięki ich pomocy można dopasować podarunek idealnie do potrzeb bliskiej nam osoby. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o okazje takie jak urodziny, imieniny, święta okolicznościowe i wiele innych. Pamiętajmy jednak, że wybranie właściwego produktu jest możliwe tylko wtedy, gdy gruntownie przeanalizujemy wszystkie propozycje. 

Skrzynki na herbatę — spersonalizowane upominki dla babci i dziadka

Prawda jest taka, że najprostsze rozwiązania, najczęściej okazują się najbardziej trafione. Kupując prezenty, warto postawić na sprawdzone opcje, które od lat cieszą obdarowywanych. 

Spersonalizowane upominki takie jak skrzynki na aromatyczną herbatę lub kawę będą świetnym pomysłem dla babci, lub dziadka. Na drewnianym pudełku można wykonać napis z konkretnym imieniem, dzięki czemu prezent zyska wysoce indywidualny charakter.

We wnętrzu skrzynki najlepiej jest umieścić ziołowe i owocowe herbatki — każda z nich powinna znajdować się w osobnym opakowaniu. Takie wypełnienie sprawi, że pudełeczko przesiąknie pięknym zapachem.

Oczywiście jako wypełnienie może posłużyć również kawa. Najlepiej wybrać kilka rodzajów i każdy z nich zapakować do lnianego, malutkiego woreczka. 

spersonalizowane upominki
fot. Pexels.com

Scyzoryk z grawerem wykonanym na zamówienie

Multitool lub zwykły scyzoryk to doskonały pomysł na prezent dla chłopaka, ojca, dziadka lub przyjaciela. Każdy mężczyzna z pewnością ucieszy się z takiego podarunku. Aby dodać takiemu produktowi niepowtarzalnego charakteru, warto zadbać o jego właściwą oprawę. Spersonalizowane upominki zawsze są strzałem w dziesiątkę. Wystarczy, że zdecydujemy się na umieszczenie ciekawego graweru bezpośrednio na ostrzu. 

Napis powinien odnosić się bezpośrednio do osoby, której chcemy podarować taki scyzoryk. Można rozważyć opcje takie jak:

  • Najlepszy tata na świecie,
  • Ukochany dziadek,
  • Dla mojego wspaniałego chłopaka.

Oczywiście opcji jest znacznie więcej, a ostateczna decyzja musi zostać podjęta przez osobę wręczającą dany prezent. 

Modna torba z motywem dopasowanym do obdarowywanego

Śledzenie bieżących trendów to dla wielu kobiet wynik pasji związanej ze światem mody. Co to oznacza? Głównie to, iż torba w modnym wzorze może być idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, żony, a nawet matki! Może torebki to nie spersonalizowane upominki, przynajmniej nie w sposób bezpośredni, jednak warto zauważyć, iż ostateczny wybór produktu powinien pokrywać się z gustem obdarowywanej osoby. 

Sezon 2021 przyniesie nam wiele nowości. Wybierając torebkę na prezent, najlepiej jest zainwestować w taką, na której można dostrzec tzw. floral print, czyli motywy kwiatowe.  Świetną opcją są również aplikacje nawiązujące do botaniki oraz desenie odwołujące się do świata podwodnego — np. aplikacje rozgwiazd, muszli i ryb. Warto zapoznać się z taką ofertą korzystając ze sklepu internetowego wybranej marki.

Bransoletka z ze specjalnym grawerem

Spersonalizowane upominki to przedmioty, które z pewnością na zawsze zapiszą się w pamięci obdarowywanego. W końcu prezent tego typu został wyprodukowany specjalnie z myślą właśnie o tej konkretnej osobie. 

Oprócz opcji zaprezentowanych powyżej warto rozważyć również zakup bransoletki lub innego elementu biżuteryjnego, na jakim został wygrawerowany specjalny napis. Jeśli podarunek ma zostać wręczony ukochanej, można przemyśleć coś na wzór „Na zawsze razem”. Romantyczna prostota z pewnością okaże się trafiona!

prezent dla kogoś bliskiego
fot. Pexels.com

Skarbonka, kubek lub kieliszki z różnymi napisami

Innymi interesującymi rozwiązaniami prezentowymi, są produkty takie jak spersonalizowane kieliszki, kubki lub produkty typu skarbonka. 

Można zadbać o to, aby na przedmiocie wydrukowano tekst z imieniem obdarowywanego, lub pójść o krok dalej i rozważyć nieco bardziej komediową opcję. Może to być na przykład coś na wzór: „Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej płakać w Mercedesie” albo „Szef wszystkich szefów”. Pamiętajmy, że jedynym ograniczeniem w tym konkretnym przypadku jest tylko nasza własna wyobraźnia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here